Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) - Navision

Su Navision programa mūsų ekspertai jau dirba daugiau kaip 20 metų. Per tą laikotarpį programa stipriai keitėsi. Keitėsi ir jos pavadinimas. Pradžioje ji vadinosi Navision Financial, vėliau Navision Attain, Dynamics NAV, o naujausias pavadinimas yra Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Konsultuojant įmones procesų efektyvumo didinimo klausimais, teko susipažinti su skirtingomis ERP verslo valdymo sistemomis ir programomis. Jas analizuodami, gauname vis daugiau patvirtinimų, kad mūsų pasirinkimas dirbti su MS Dynamics 365 BC yra teisingas, nes:

Dynamics NAV (Navision) gamintojas Microsoft vysto vis stipriau. Paskutinis sistemos pervadinimas į Business Central buvo atliktas siekiant padaryti šią sistemą pagrindine nedidelių ir vidutinių (vertinant pasauliniais mąstais) įmonių programa. Tai skirta buhalterinei ir verslo apskaitai. Be to, tai puikus įrankis verslo procesų valdymui ir skaitmenizavimui.

Pagal pasaulinius ERP verslo valdymo sistemų vertinimus, tai viena iš lyderiaujančių sistemų paskutinius 15 metų.

Programavimo darbai trunka 2-3 kartus trumpiau, nei analogiškų sistemų, ypač, kurtų Lietuvoje ar skirtų didelėms įmonėms.

Didelės investicijos į vartotojo su Navision darbo patogumą. Vartotojo klavišų paspaudimų kiekis sumažintas iki minimumo, tiek kasdieninėms užduotims atlikti, tiek retai atliekamoms funkcijoms pasiekti.

Mūsų praktika parodė, kad dėl panaudotų technologinių sprendimų, geriausiai tinka įmonėms, turinčioms iki 160 vienu metu dirbančių darbuotojų.

Dynamics 365 BC palaiko naujausias programinės įrangos technologijas, todėl lengvai integruojama su kitomis sistemomis.

Visos Navision galimybės gali būti laikomos vieno eksperto galvoje, kuris per kelias valandas jums pasiūlys sprendimą, įvertindamas galimas alternatyvas. Dirbant su didesnėmis sistemomis (pvz., Dynamics AX, SAP), reikia patyrusių konsultantų komandos ir kelių dienų geriausio sprendimo paieškai.

ms dynamics nav Microsoft Dynamics NAV, 365 Business Central img001 2

Microsoft Dynamics NAV (anksčiau Navision) programinė įranga puikiai tinka buhalterinei, finansų ir verslo apskaitai automatizuoti. Naujausios sistemos versijos turi ypač gerai išvystyta verslo valdymo funkcionalumą. NAV nesudėtingai ir greitai programuojama, jei reikia sistemą taikyti prie jūsų unikalių verslo procesų ir sistemos funkcijų neužtenka. Microsoft Dynamics NAV pakeičia jūsų daugumą turimų sistemų į viena pilnai integruotą, kuri apjungia visus verslo ir veiklos procesus jūsų organizacijoje.

Per daugiau kaip 10 metų patirties, mūsų darbuotojai yra sukaupę kelių tūkstančių pakeitimų duomenų bazę, kurie gali būti diegiami ypač greitai, dažnai tą pačią ar kitą dieną. Visa tai leidžia greitai reaguoti į išorinius pokyčius, koreguojant savo verslo procesus.

Pasirinkome dirbti su šia programa, nes jos pagalba galima greitai įprogramuoti (įdiegti) norimą procedūrą bet kurioje įmonėje ar organizacijoje. Veiklos efektyvumo didinimo projektuose, mums ypač svarbi sistemos galimybė greitai (net kelis kartus per dieną) tobulinti veiksmų atlikimo sekas ir tuoj pat (realiame laike) matyti kaip keičiasi darbo, tarpiniai ar įmonės galutiniai rezultatai.

Šiuos darbus atliks IT ekspertas – verslo konsultantas, turintis gamintojo išduotą sertifikatą (Microsoft Certified IT Professional – Dynamics. Developer for: Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics NAV Trade & Inventory, Microsoft Dynamics Financials ir kitus), dirbti su šia programine įranga.

Norite sužinoti daugiau apie šią paslaugą? Kriepkitės į mūsų ekspertą Vidmantą Skodžių (tel. 8 699 99 862) arba mūsų bendrais kontaktais.

Vartotojų atsiliepimai
"Morbi convallis metus eros, semper efficitur auctor. Etiam sit amet convallis sociosqu ad litora torquent per conubia lorem erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conulorem convallis metus eros!"
ms dynamics nav Microsoft Dynamics NAV, 365 Business Central 1 3
Miriam Brown
Seven Media
"Etiam sit amet convallis erat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent lorem ipsum dolor per conubia! Maecenas gravida lacus convallis metus eros. Thanx!"
ms dynamics nav Microsoft Dynamics NAV, 365 Business Central 1 8
Richard Green
Seven Media
"From amet to glavrida - convallis metus eros, semper efficitur auctor. Etiam sit amet convallis erat. Class aptent taciti convallis metus eros sociosqu ad litora torquent per conubia torquent per conubia lorem!"
ms dynamics nav Microsoft Dynamics NAV, 365 Business Central 1 7
Anna Richmond
Seven Media
Kitos paslaugos

Verslo procesų skaitmeninimas ir robotizavimas

Verslo procesų skaitmeninimas ir robotizavimas

Platesnė informacija

MS Dynamics 365 BC (NAV)

MS Dynamics 365 BC (NAV) - viena iš geriausių verslo valdymo sistemų

Platesnė informacija

Automatizuota apskaita pagal jūsų individualius reikalavimus

Automatizuota apskaita pagal jūsų individualius reikalavimus

Platesnė informacija

MS Power BI

MS Power BI - verslo analitikos įrankis

Platesnė informacija

Standartinės buhalterinės apskaitos sistemos nuoma

Standartinės buhalterinės apskaitos sistemos nuoma

Platesnė informacija

Sudėtingų projektų valdymo pagalba

Sudėtingų projektų valdymo pagalba

Platesnė informacija