MS Project Server 2013

Mes teikiame pilną paslaugų komplektą, skirtą Microsoft Project Server 2010/2013 ir Microsoft Project Professional:

  • Naudingumo vertinimas ir pirminė analizė.
  • Pradiniai ir specializuoti (skirti, žinių gilinimui, jau dirbantiems su sistema) vartotojų mokymai. Turime paruošę įgūdžių tobulinimo kursą jau dirbantiems su Microsoft Project Professional.
  • Pilnas arba dalinis diegimo procesas, pagal jūsų įmonės nustatytus strateginius tikslus ir KPI (pagrindinius matavimo indikatorius ar rodiklius).
  • Konfigūravimo darbai ir instaliavimas.
  • Konsultuojame ir patariame, kaip geriau išnaudoti Microsoft Project esamoms veiklos organizavimo problemoms spręsti ir verslo procesų tobulinimui.
  • Techninis projektavimas iki užduoties programuotojui.
  • Programavimo darbai.
  • Pilna Microsoft Project priežiūra: vartotojų konsultavimas ryšio priemonėmis (telefonu, Skype, el. paštu) ir sistemos vystymo darbai.

Microsoft Project Server 2010/2013 programinė įranga puikiai tinka laiko grafiko sudarymui, projektinių darbų ir resursų/išteklių planavimui bei valdymui. Atlikus kelis programavimo darbus, ši programa puikiai tinka ir kitiems (dokumentų, rizikų, problemų, komunikacijos ir t.t) projekto valdymo procesams automatizuoti.


Pasirinkome dirbti su šia programa, nes jos pagalba galima lengvai sukonfigūruoti norimą verslo procesą pas klientą ir greitai (net kelis kartus per dieną) jį tobulinti, koreguojant vartotojų atliekamus veiksmus. Ypač džiugina, galingi ir įvairūs ataskaitų kūrimo įrankiai, įeinantys į MS Project Server 2010/2013 paketą, kurie puikiai tinka duomenų iš kitų programų apdorojimui ir atvaizdavimui.


Šiuos darbus kuruoja IT ekspertas - verslo konsultantas, turintis gamintojo išduotą sertifikatą (Microsoft Certified Technology Specialist. Project Server 2010), dirbti su šia programine įranga.


Norite sužinoti daugiau apie šią paslaugą? Kriepkitės į mūsų pagrindinį ekspertą Vidmantą Skodžių (tel. 8 699 99 862) arba mūsų bendrais kontaktais.