Laiskas klientui

 

Gerbiamas Kliente,


Šiuo metu Lietuvoje ypač dažnai tenka susidurti su įmonėmis ir organizacijomis, kurios turi įsigijusios brangią užsienietišką programinę įrangą, pritaikytą šiuolaikinėms, besikeičiančioms įmonėms. Deja, ši programinė įranga ne tik išnaudojama minimaliai, bet dažnai vietoj to, kad didintų įmonės efektyvumą – jį mažina ar net sukelia papildomų problemų.


Vienas iš mano sutiktų tokių pavyzdžių - apskaitos ir verslo valdymo sistema MS Dynamics NAV (Lietuvoje daugiau žinoma senuoju pavadinimu „Navision“).


Mano patirtis parodė, kad verslo programinės įrangos priežiūra negali būti atiduota programuotojui. Tokios sistemos vystyme privalo dalyvauti žmogus, turintis įgaliojimus keisti įmonės veiklos procesus. Dažniausiai, tai bus vienas iš įmonės aukščiausios vadovybės atstovų (vyr. finansininkas, direktorius, o gal net savininkas). Pagalvokite, jei Jūs įdiegėte naują funkciją ir niekas įmonėje nepasikeitė, - tai ar vertėjo eikvoti tam pinigus ir laiką?


Suprasdamas šią situaciją, turėdamas ir vystydamas programuotojo įgūdžius, lygiagrečiai aktyviai tobulinau verslo valdymo žinias ir įgūdžius. Šiandien esu sukaupęs nemažą verslo konsultanto patirtį, sprendžiant įmonės veiklos efektyvumo gerinimo problemas.


Jaučiu pareigą pasiūlyti Jums susimąstyti, ar galite sau leisti prabangą, vykstant nuolatiniams pokyčiams, efektyviai nereaguoti į konkurentų veiksmus, pasikeitimus rinkoje ar įstatymuose.


Dirbkime kartu ir Jūsų įmonės veiklos procesų efektyvumas padidės! 

Vidmantas Skodžius,

Direktorius