Vidmantas Skodžius

Mūsų pagrindinis ekspertas, verslo konsultantas Vidmantas Skodžius yra sukaupęs retą patirties kombinaciją:

  • Gerai žino programinės įrangos panaudojimo galimybes, gerinant įmonių verslo ir organizacijų veiklos procesus, nes išaugęs iš informacinių technologijų specialisto. Nuolat atnaujinama Microsoft dėstytojo MCT (angl. Microsoft Certified Trainer) sertifikacija suteikia galimybę susipažinti su naujausiomis IT technologijomis ir jas profesionaliai perteikti įmonių darbuotojams.
  • Daugiau kaip 15-os metų patirtis diegiant ir prižiūrint buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemas. Verslo valdymo sistemos Dynamics NAV profesionalo (MS Dynamic NAV Professional) sertifikacija patvirtina gilias šios sistemos žinias.
  • Vis didėjanti, ilgametė projektų valdymo patirtis, valdant verslo valdymo sistemų diegimo, konsultacinius ir inžinierinius, didelius (iki 26 mln. EUR) ir mažus projektus. Ši patirtis nuolat tobulinama dalyvaujant mokymuose ir vedant vidinius mokymus įmonėms, konsultuojant įmones projektų valdymo gerinimo srityje. Šios žinios įvertintos tarptautine projekto vadovo sertifikacija PMP (ang. Project Management Professional).
  • Verslo konsultavimo patirtį, per ilgamečius ieškojimus, efektyvesnių programinės įrangos panaudojimo būdų, dirbant su organizacijomis, įmonėmis ir pačiose įmonėse, įvairiose pareigose. Šios žinios įvertintos tarptautine vadybos konsultanto sertifikacija CMC (ang. Certified Management Consultant).

 

Apie mano ir mano komandos teikiamas paslaugas skaitykite paslaugų puslapyje.

 

Norite sužinoti ar mano patirtis gali prisidėti prie jūsų įmonės ar organizacijos veiklos efektyvumo didėjimo!

 

Patikrinkime tai - lauksiu jūsų skambučio telefonu +370 699 99862. Jei, tuo metu, būčiau užimtas kitų įmonių efektyvumo didinimu, tai laukčiaų jūsų žinutės el. paštu, kad galėčiau suteikti viena nemokamą, iki 1 val. trukmės konsultaciją, jums ar jūsų įmonei.